Szukasz profesjonalnej firmy do osuszenia domu, mieszkania lub innej nieruchomości po zalaniu?

Tak, to właśnie MY!

Osuszanie podposadzkowe po zalaniu Warszawa

Zalanie to traumatyczne i stresujące przeżycie, więc nie powieżaj osuszania nieruchomości przypadkowej firmie żeby nie przysporzyć sobie jeszcze więcej stresu i problemów. Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą w branży WDR czyli likwidacji szkód wodnych na terenie woj mazowieckiego oraz łódzkiego. Wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie osuszania warstw izolacji czyli tak zwanego osuszania podposadzkowego .

Intensywnie padający deszcz lub awaria instalacji wodociągowej – to tylko przykład czynników wpływających na zwiększone ryzyko zalania domu. W przypadku wystąpienia tej niebezpiecznej sytuacji nie można eksperymentować i warto od razu stawiać na sprawdzone oraz skuteczne rozwiązania związane z osuszaniem wnętrz. Nasza firma już od długiego czasu zajmuje się przeprowadzaniem tego typu realizacji. Działamy szybko, profesjonalnie i bardzo skutecznie, dzięki czemu jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających osób.

Osuszanie fundamentów

W zakresie osuszania pomieszczeń nie należy zwlekać i warto już od samego początku stawiać na sprawdzone metody. Każda chwila zwłoki może bowiem poważnie uszkodzić znajdujące się w ścianach oraz w posadzce instalacje elektryczne i nie tylko. Na co dzień wykorzystujemy profesjonalny sprzęt i specjalne osuszacze, które mają decydujący wpływ na powodzenie całej realizacji. Ich zadaniem jest dostarczanie do pomieszczenia takiej ilości ciepła, by ściany, podłoga oraz sufit mogły zostać w szybki sposób osuszone. Dysponowanie nowoczesnym sprzętem umożliwia nam przeprowadzanie tzw. osuszania podposadzkowego. Wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie osuszania warstw izolacji.

Zaufaj profesjonalistom w branży

Jesteśmy w stanie podołać nawet niestandardowym realizacjom, dlatego ze swojej strony oferujemy przede wszystkim osuszanie zamkniętej warstwy izolacji (styropianu lub wełny mineralnej), a także osuszanie pionowej izolacji ścian. Oprócz tego obsługujemy również stropodachy, domy w konstrukcji szkieletowej, szyby wentylacyjne, kanały oraz podwieszane sufity. Tak szeroka oferta powoduje, że jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów.

Zachęcamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy. Kompleksowe działanie oraz zorientowanie na Klienta powodują, że każda osoba będzie usatysfakcjonowana z wykonanej przez usługi. Nie czekaj i już teraz sprawdź, jakie rozwiązania technologiczne przygotowaliśmy dla Ciebie!

Osuszanie po zalaniu Warszawa, Łódź

Dzięki systemowi osuszania warstw izolacji Aerial Aercube jesteśmy w stanie osuszyć:

Jakie są zalety tej metody ?

Osuszanie podposadzkowe- międzywarstwowe to usuwanie wody spod posadzki, płytek
ceramicznych, podłogi laminowanej i drewnianej bez konieczności usuwania tych warstw.

Metoda ta ma zastosowanie w przypadku struktur- konstrukcji wielowarstwowych kiedy nie
chcemy usuwać poszczególnych warstw np. glazury czy podłogi drewnianej która szczęśliwie nie
uległa zniszczeniu. Na powierzchni podłogi lub ściany wywiercamy jedynie małe otwory o
średnicy 5 cm służące do przyłączenia węży specjalistycznych zestawów osuszających
podposadzkowo.

Osuszanie zestawami Aerial przyśpiesza likwidację szkód po zalaniu ponieważ zaoszczędzamy
również czas na remonty które w przypadku wykorzystania tej metody osuszania nie będą
konieczne. Nie wspominając o nakładach finansowych takiego remontu. W zależności od skali
zalania czas osusznia trwa od 7 do 14 dni. Po tym czasie właściciel nieruchmośći ma pewność, że
pozbyliśmy się 100% wody zalegającej w warstwach pod podłogą co potwierdzamy ostatecznymi pomiarami certyfikowanymi miernikami wilgotnośći. Oczywiście klient otrzymuje od nas
protokół potwierdzający prawidłowo wykonaną usługę oraz pełną dokumentację dla
ubezpieczyciela.

Profesjonalne osuszanie po zalaniu – osuszanie podposadzkowe – Warszawa, Łódź i cała Polska

Dlaczego my?

Wykwalifikowany zespół

Fachowa wiedza, szeroki wachlarz rozwiązań, punktualność, słowność, przemiły zespół, który przeprowdzi Państwa przez cały proces likwidacji szkody wodnej, a co najważniejsze błyskawiczną reakcję i dojazd na zalaną nieruchomość- działamy 24h na dobę.

Profesjonalny sprzęt

Najnowocześniejszy sprzęt pomiarowy oraz osuszajacy marki Trotec ora Master.

Konkurencyjne ceny

Wykonujemy rzetelną wycenę likwidacji szkody na podstawie KNR, sporządzamy niezbędna dokumentację dla ubezpieczyciela czyli całą papierologię którą klient nie musi zaprzątać sobie głowy. Usługi osuszania po zalaniu wykonujemy również bezgotówkowo w ramach ubezpieczenia nieruchomości. Udzielamy gwarancji na wykonane usługi!