Usługi

Osuszanie podposadzkowe po zalaniu

To wyjątkowo nieprzyjemna i stresująca sytuacja, którą należy rozwiązań tak szybko, jak to tylko możliwe. Dlaczego? Ponieważ zalegająca woda oraz wilgoć może doprowadzić do jeszcze większych szkód , jeśli jesteś w trakcie wykańczania lub remontu mieszkania albo domu, skutecznie opóźnić, a nawet wstrzymać dalsze prace. Jednak bez obaw! Razem z nami możesz spokojnie odetchnąć z ulgą. Osuszanie podposadzkowe po zalaniu to jedna z wielu naszych usług, które wykonujemy szybko i kompleksowo! Usługę rozliczamy bezgotówkowo bezpośrednio z polisy ubezpieczeniowej nieruchomości dzięki temu klient nie płaci nawet złotówki za wykonaną usługę! Zadzwoń do nas i przekonaj się sam, jakie to proste.


Budowlane osuszacze powietrza na wynajem

Oprócz kompleksowych usług osuszania oferujemy naszym Klientom również możliwość wypożyczenia sprzętów znanych i sprawdzonych firm. Dostępne są wentylatory, dmuchawy i budowlane osuszacze powietrza na wynajem. Cena uzależniona jest między innymi od długości okresu wypożyczenia, a stawki zaczynają się od dokładnie 20 złotych za dobę korzystania ze sprzętu. Na terenie województwa mazowieckiego i łódzkiego dostarczamy wybrane urządzenia całkowicie za darmo. W razie pytań lub dokładnej wyceny – skontaktuj się z nami!


Osuszanie budynków i mieszkań po zalaniu

Niezależnie od tego, co było powodem zaistniałej sytuacji, możesz nam zaufać. Na co dzień zajmujemy się usługami takimi jak osuszanie budynków i mieszkań po zalaniu. Nie przerażają nas duże szkody czy niestandardowe sytuacje. Wręcz przeciwnie – wierzymy, że do właśnie na takich przypadkach najwięcej jesteśmy się w stanie nauczyć, ponieważ zmuszają nas one do wyjścia ze strefy komfortu i poszukania innych rozwiązań. Jeśli więc zależy Ci na szybkim i dokładnym wykonaniu usługi, to zadzwoń do nas już teraz!